אלוני בלוני – מפעיל באירועים

526206960 אלוני בלוני הוא מפעיל לילדים שמשלב:ליצן,קוסם,מסיבות דיסקו לילדים בהופעה רב גונית ומצחיקה מפעיל באירועים לילדים שכולם אוהבים. יום הולדת עם אלוני בלוני
אם אתם מחפשים מפעיל איכותי ליצן מצויין או קוסם שמפעיל את הילדים במופע רג גווני וצבעוני, חינוכי, ומהפנט,אז הגעתם למקום הנכון. אלוני בלוני הוא שילוב של ליצן קוסם ומפעיל לילדים.ביום ההולדת או בברית/ה אלוני בלוני מפעיל את הילדים במופע מהפנט,חינוכי ובעיקר מצחיק. אלוני בלוני בעל ניסיון עשיר עם ילדים: 5 שנים בעבודה עם יובל המבולבל,ועוד 7 שנים במופעים ברחבי הארץ עם אלפי לקוחות מרוצים.ביום הולדת ילד או ילדת היום הולדת תמיד במרכז העיניינים. אלוני בלוני נותן לילדי היום הולדת חופש ביטוי וכיף אמיתי שלא ישכח לעולם. המופע מצחיק,בגובה העיניים של הילדים.
הפעלה רב גונית, צבעונית, אינטנסיבית, משעשעת ומהפנטת לילדים .
מופע המשלב: ליצנות,קסמים,ריקודים,שירים,משחקים,הרקדה לילדים, בלוני צורות,מכונת סוכר,בובות ענק ומכונת בועות ממתק שילדים יכולים לטעום ביום ההולדת. כמו כן כל מקבל בסיום ההופעה דיסק מקורי של שירי אלוני בלוני,בלוני צורה ומגנט, כך שאין צורך ברכישת מתנות נוספות.
אלוני בלוני מגיע ליום הולדת שעה לפני תחילת המופע, עם ציוד איכותי ביותר : תפאורה צבעונית וססגונית,מחצלת,ציוד הגברה משוכלל שמתאים גם לימי הולדת מחוץ לבית (ללא צורך בחשמל). הילדים משתפים פעולה, צוחקים ומרותקים לכל אורך היום הולדת.
אלוני בלוני מפעיל ומארגן אירועים לילדים ברמה הגבוהה ביותר. המופע של אלוני בלוני הוא שילוב של ליצנות, קוסמות, הרקדה,ובעיקר בידור הילדים.אלוני בלוני בעל ניסיון של 6 שנים,ו 5 שנים תלמיד של יובל המבולבל

טלפון: 526206960
אתר: http://www.alonibaloni.co.il/