דונדוש – עוגות ליום הולדת

050-8454891 דונדוש – עוגות ליום הולדת עוגות , עוגות שוקולד , עוגת שוקולד , עוגות יום הולדת , עוגת יום הולדת , בצק סוכר , עוגות בצק סוכר , עוגות מפוסלות , עוגות מיוחדות , עוגות מעוצבות , עוגה. דונדוש הוא בית מאפה יצירתי, חם איכותי ומפנק הממוקם ברמת גן ומתמחה ביצירת ואפיית מגוון רחב של עוגות קלאסיות מיוחדות מסוגננות, עם הרעיון או הדמות שאתם הכי אוהבים. לא שגרתית ולא "רגילה". זה חביב, מעולה ומרגש ! ובהחלט יוצא דופן ומושלם !
בראש דונדוש עומדת איריס מזרחי, אופה אמנותית מקצועית ובעלת וותק רב. איריס תאזין לכם להבין את אופי האירוע ומה יתאים לאישיותו של בעליו להעדפותיו ותחביביו… לפיהם דונדוש יעצב לכם עוגה ייחודית וטעימה ומופלאה. דונדוש תפתיע אתכם בעיצוב מקורי ומיוחד ששובר את כל גבולות הדמיון והצפיות, עם עוגה מקורית פנטסטית שהכי תעשה לכם את זה. עוגות דונדוש פריכות, טעימות ומצוינות ומשדרגות כל ארוע בכמה דרגות ! נראה אתכם מצליחים להתאפק ולא מרימים טלפון ….
חומרי איכות, ייצור ודגש על מצוינות קלאסית
עוגה ועיצובה מופקים בעבודת יד עם חומרים ביתיים ועם לב ונשמה. אצלנו אין רק רק אופים אלא קודם כל שותפים. בנוסף, העוגות ללא חומרים משמרים וטעמן כעוגות בית של סבתא. את בסיס העוגה ניתן לבחור ממגון הטעמים: שוקולד, שוקו ג'פס, שיש, מייפל, תפוזים, וניל ועוד,,,,, את כל הפסלים והציורים ניתן לאכול או לשמור למזכרת (ללא קירור). אין צורך בקירור. זהו יתרון עצום שפותר לכם המון. וגם … שעוזר לשליחות להתבצע נהדר. יותר מאשר בהזמנת עוגה שגרתית. חשבתם על זה ?
המוטו של דונדוש: " חוץ מאופים גם שותפים ! "
להתראות ויום מתוק…
צוות דונדוש

טלפון: 050-8454891
אתר: http://www.doondosh.net/