חתונה בשישי

חשבתם שהלהיט הוא חתונה בחמישי בערב, כאשר כל בני המשפחה והחברים משוחררים מלקום מחר בבוקר, ויכולים לחגוג איתכם עד השעות הקטנות של הלילה? אתם טועים! השיק כיום הוא חתונה בשישי בצהריים או בבוקר. חתונה זו תהיה ארוכה יותר, מיוחדת יותר, ובלתי נשכחת יותר.
אם אתם אנשים של בוקר או של צהריים, ובערב אתם מרגישים את העייפות המצטברת של כל השבוע, אין כל סיבה כי תערכו את החתונה שלכם דווקא בערב, ודווקא לאחר שבוע עמוס של עבודה. גם אם תוכלו לקחת חופש מהעבודה או מהלימודים במהלך כל השבוע שלפני החתונה, ברור כי האורחים שלכם לא יוכלו לעשות זאת, והם יצטרכו לחזור הביתה בשלב כלשהו, לילדים או פשוט למיטה.
אם האורחים שלכם לא דתיים, חתונה בשישי בצהריים היא פתרון נפלא לכל הבעיות שהצגנו כאן. כמובן שגם ניתן להתחתן בשישי בבוקר, במידה ויש דתיים במשפחה, אבל זה יכול יותר להתאים לשעון קיץ. בכל מקרה, אם שעת כניסת השבת אינה מטרידה אתכם, כדאי שתדעו שחתונה בשישי מציעה הרבה יותר אנרגיות מצד כולם. כולם יהיו רעבים יותר, האוכל יוערך יותר, וכולם גם יכולים לשתות אלכוהול, כי היום עדיין צעיר.
עצם זה שהאורחים שלכם לא יהיו לחוצים לחזור הביתה, כבר מהווה יתרון משמעותי. החתונה יכולה להיות ארוכה יותר, ולכלול יותר אלמנטים שחשובים לכם. מלבד זאת, תוכלו לזכות ולראות את האירוע שלכם באור יום. הכל יותר בהיר וברור, והתמונות בוודאי יהיו יפות הרבה יותר מאשר תמונות חשוכות ממועדון לילה.
מצד שני, ביום שישי תצטרכו לקום מוקדם, להצטלם, להתאפר ולהגיע לאולם עוד לפני האורחים. זה אולי קשה, אבל יש משהו ביום שישי שמעניק אנרגיות חדשות ואווירה מיוחדת – ולכן זה שווה את הכל. תבינו, חתונה בשישי היא חתונה מגניבה, שיקית. היא נראית כחתונה לא ישראלית, והיא דווקא הרבה פחות פורמאלית מאשר חתונה רגילה בערב.
לגבי עיצוב האולם, אפשר לעצב עם הרבה מאוד פרחים ועיצובים חיים אחרים, במקום עיצוב באמצעות תאורה, נרות ושנדלירים. האור הטבעי הוא נהדר מבחינת עיצוב, ולרוב נהוג לבחור בעיצוב כפרי יותר באופיו.

מידע נוסף:
http://bebke.co.il/

טלפון: 1700704224