טלי רז – הפקת אירועים

054-221-9991 טלי רז – הפקת אירועים באופן ייחודי. התאמת האירוע לכל לקוח ברמה אישית להפקות אירועים לחתונות, בר מצוות, ימי הולדת ושלל אירועים נוספים, הפקות האירועים . קונספט הפקות – אירועי קונספט ברמה אחרת
קונספט הפקות, בניהולה של טלי רז, מזמינה אתכם ליהנות מהפקות אירועים ברמה אחרת. עם ניסיון של 20 שנה בתחום האירועים, תוכלו ליהנות ממענה מקצועי, יצירתי ומקורי לכל סוגי האירועים.
שילוב של ניסיון רב בתחום הפקות אירועים המשלב גישה אישית, חמה ואינטימית הם סוד ההצלחה שלנו. אנחנו נלווה אתכם יד ביד משלב הרעיון, דרך כל הפרטים הקטנים ועד להגשמת החלום ונתאים את האירוע לסגנון שלכם, לטעמכם ואף לתקציב שלכם.
אנחנו בקונספט הפקות אירועים מביאים אליכם חיבור מושלם של כשרון, הקשבה, מקוריות, יצירתיות ומשקיעים מאמצים רבים בהבנת צרכי הלקוח, קהל היעד והחזון. כל האירועים שלנו עומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות ומקצועיות ומופקים במחירי עלות.
המומחיות שלנו – הפקות קונספט קונספט
הפקות הוקמה על מנת לספק את הצורך ההולך וגובר באירועי קונספט ועל מנת לייצר מענה מיידי, איכותי ויצירתי לאנשים המחפשים אירועים לא קונבנציונאליים. המומחיות שלנו בקונספט הפקות כוללת גיבוש רעיונות וחזון לאירוע שלכם, מציאת גן אירועים או לוקיישן מקורי לאירוע דרך תיאום עיצוב אירועים והפקת האירוע הלכה למעשה תוך תיאום הרמוני בין שלל אנשי המקצוע, ליווי האירוע לכל אורכו – עד אחרון המוזמנים.

טלפון: 054-221-9991
אתר: http://www.taliraz.co.il/