מנגו שירותי קייטרינג ואירועים

052-4250248 החברה מספקת שירותי קייטרינג והסעדה ברמה גבוהה ואקסקלוסיבית למגוון סוגי אירועים הן לשוק הפרטי והן לשוק המוסדי וערוכה לתת מענה ופתרונות מגוונים ויצירתיים לצרכי לקוחות שונים בכל סדר גודל ובכל מקום בארץ. החברה מספקת שירותי קייטרינג והסעדה ברמה גבוהה ואקסקלוסיבית למגוון סוגי אירועים הן לשוק הפרטי והן לשוק המוסדי וערוכה לתת מענה ופתרונות מגוונים ויצירתיים לצרכי לקוחות שונים בכל סדר גודל ובכל מקום בארץ. מאחורינו ניסיון של מאות אירועים: חתונות, בר מצוות, בריתות, ימי עיון, מסיבות והפקות בטבע, בבתים פרטיים, בגני אירועים ובכל מקום שרק ניתן לדמיין. התפריטים כולם כשרים, חלביים. ותהליכי הייצור עומדים תחת השגחה מתמדת (למהדרין – ניתן להזמין גם גלאט כשר).

מנגו קייטרניג ואירועים חרטה על דיגלה את סמל השירות והמצוינות. אצלנו תוכלו למצוא שירות אדיב, ליווי וייעוץ קולינארי. לצד מקצועיות לא מתפשרת ותפריטים מגוונים, מיוחדים ועשירים בסגנונות שונים

חשוב לא פחות לציין את הפן האסטתי הייחודי המאפיין את אירועי החברה. שימת דגש מיוחדת על אופן ההגשה. מגוון רחב של אפשרויות עיצוב כלים, מפות ומפיות במגוון רחב של צבעים סוגים וסגנונות.צוות מלצרים מיומן אשר ידאג כי כל אורח יקבל את מלוא תשומת הלב, את ההסבר הנכון והמקיף על המנות ואת השירות האדיב והמקצועי ביותר בפרק הזמן הסביר ביותר.

לקינוח מחזיקה מנגו קייטרינג ואירועים עבורכם בנוסף לכל בית מאפה ייחודי המאפשר תפריט קינוחים עשיר כך שכולם בסוף הולכים עם טעם מתוק….

טלפון: 052-4250248
אתר: http://www.man-go.co.il