פליקס שטיין – איפור

774142007 המאפר פליקס שטיין. פליקס שטיין הוא בעל בית ספר לאיפור מקצועי, ניתן להתרשם מעבודותיו ועבודות תלמידיו איפור | איפור מקצועי | קורס איפור. איפור כלות
פליקס שטיין, אחד המאפרים המובילים בישראל.סגן אלוף אירופה באיפור מקצועי, מאפר ראשי של FTV ישראל,יועץ ושופט בתחרויות יופי, פותח את שערי בית הספר לאומנות האיפור בתל-אביב.
מנהל בית הספר לאומנות האיפור פליקס שטיין מרצה כיתות אומן למאפרים בטורונטו, מינכן, פראג, מוסקבה ותל אביב .
יופיה של כלה זהו דבר אבסולוטי. כאן אין שום פשרות: ביום חתונתה הכלה צריכה לממש את כל הפנטזיות שלה, להיות יפה יותר מאשר אי פעם. בגלריה שלנו תוכלו לראות רק כמה דוגמאות של איפור חתונה אופטימלי. אבל עבור כל אחת מהכלות שאיתן עבד פליקס שטיין – למעלה מחמש מאות – הוא פיתח סגנון ייחודי המותאם רק לה. ביום החתונה, גם התסרוקת, גם השמלה וגם האיפור של הכלה חייבים ליצור דמות יפהפייה ומושלמת באחידותה. כדי לעמוד על כל הדקויות ולהגיע להרמוניה מלאה, המאפר יציע לכלה איפור ניסיון . תהיו מוכנים להפתעות נעימות ולמהפכים מרעננים. חשוב לזכור: מכיוון שלוח הזמנים של פליקס עמוס ביותר, את תאריך האיפור הניסיוני, וכמובן – את האיפור לחתונה עצמה, רצוי לקבוע מראש (חודשיים-שלושה לפני החתונה). הסל השלם של שירותי החתונה שידוך, כידוע, זה מהשמיים, אבל הלחץ שלפני החתונה – מושג ארצי לחלוטין. פליקס שטיין מכיר מניסיון את כל הבעיות הקשורות לארגון החתונה וישמח לעזור ולייעץ בהפקת האירוע. קניית השמלה, בחירת הספר, בחירת צלמי הסטילס הווידאו, המוזיקה והמופע לחתונה, הזמנת המכונית ודברים רבים אחרים. על כל אלו רצוי להתייעץ עם בעל מקצוע, ולזכות, מעבר לייעוץ האמין, גם בהנחות משמעותיות בהזמנה משולבת.

טלפון: 774142007
אתר: http://www.felixshtein.com